Розкішна скляна золота люстра в скандинавському стилі

- В наличии
- Код: AS129-200 AB+WT
4 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна скляна золота люстра в скандинавському стилі на 5 ламп (цоколь G9). Корпус люстри виконаний із металу кольору латунь. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Діаметр - 20 см. Довжина скляних пластин 24 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | AS 129 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для коридору |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 255 ₴






