Люстра дизайнерська з акриловими кругами на 3 режими освітлення

-20%
- В наличии
- Код: J1828/8
7 385 ₴
5 908 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливість цієї люстри в її дизайні. Однією з переваг є можливість змінювати положення акрилових кругів з Led підсвіткою (вгору чи в бік). Акрилові круги з Led підсвіткою мають 3 режими освітлення потужністю 48 Вт. Дана модель люстри має діаметр 115 см і регулювання висоти від 25 до 50 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 115 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 50 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 48 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 61x35x25 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 115 |
- Цена: 5 908 ₴









