Люстра на 5 кришталевих квіток-плафонів

- В наличии
- Код: 86529/5 GD
7 765 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна люстра із 5 вишуканими кришталевими плафонами у вигляді квітів у золотому корпусі. Люстра має 5 плафонів із цоколем Е14 та вбудовані світлодіоди - 3000К, потужність - 55 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із вишуканими кришталевими плафонами у вигляді квітів представлена у двох кольорах корпусу: хром (5 плафонів) та золото (5 та 8 плафонів). Також ця серія включає бра.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 55 w |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 7 765 ₴









