Люстра із світлодіодним срібним корпусом та 3 білими плафонами

- В наличии
- Код: 86517/3 CH
5 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра із світлодіодним срібним корпусом та 3 білими плафонами, діаметр - 60 см. Люстра має 3 плафони із цоколем Е14 та вбудовані світлодіоди - 4000К, потужність - 22 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із білими плафонами та вбудованими світлодіодами представлена у двох кольорах корпусу: хром (3 та 8 плафонів) та золото (3, 5 та 8 плафонів). Також ця серія включає бра.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір плафона | 12х12 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | 86517 CH |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 065 ₴







