Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 3 подвійних плафони

- В наличии
- Код: 81181/3 GD
4 225 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 3 подвійними плафонами, діаметр - 50 см. Люстра має 3 плафони із цоколем E27 та вбудовані світлодіоди - 3000К, потужність - 25 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із подвійними плафонами та вбудованими світлодіодами представлена у комплектаціях: 1, 3, 5 та 8 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 25 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12х15 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | 81181 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 4 225 ₴







