Світлодіодне бра у металевому корпусі кольору хром

- Нет в наличии
- Код: 9700/1 CH
655 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодне бра у металевому корпусі кольору хром із вимикачем. Бра має вбудовані світлодіоди - нейтральне світло, потужність - 11 Вт. Довжина бра - 30 см, ширина - 17 см, відступ від стіни - 20 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 17 |
- Цена: 655 ₴







