Бра з білим абажуром та прозорим кришталем

- В наличии
- Код: S609/1 N CH
1 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель бра виконана у металевому корпусі кольору хром з елементами прозорого кришталю та білим тканинним абажуром. Довжина бра - 30 см, ширина - 19 см, відступ від стіни - 30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х19 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серия | S 609 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 19 |
- Цена: 1 785 ₴







