Бра з білою екошкірою та прозорим кришталем

- В наличии
- Код: S609/1 WT
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель бра виконана у золотому металевому корпусі з декором білої екошкіри та елементами прозорого кришталю. Довжина бра - 30 см, ширина - 17 см, відступ від стіни - 30 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Материал корпуса | Эко-кожа |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серия | S 609 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 17 |
- Цена: 1 545 ₴







