Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 3-ма білими плафонами

- В наличии
- Код: 86607/3 GD
5 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 3-ма білими плафонами, діаметр - 60 см. Люстра має 3 плафони із цоколем E14 та вбудовані світлодіоди - 3000К, потужність - 32 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із білими плафонами та вбудованими світлодіодами представлена у комплектаціях: 1, 3, 5 та 8 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 32 w |
| Розмір плафона | 14х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | 86607 |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 065 ₴







