Люстра на 3 подвійних плафони із елементами білої екошкіри

- В наличии
- Код: S865/3 WT
4 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором білої екошкіри на ріжках та прозорими кришталевими вст авками на корпусі. Плафони ідуть з цоколем Е27 (3 лампи). Плафони люстри мають подвійне скло, їх розмір - 12х11 см. Загальний діаметр люстри - 40 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 55 до 85 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір плафона | 11х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х6 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 4 775 ₴






