Люстра в бронзовому корпусі на 6 білих плафонів

- В наличии
- Код: 91063/6 AB+WT
2 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в бронзовому корпусі із 6-ма білими плафонами. Діаметр люстри - 65 см, висота - 45 см. Неймовірна серія люстра із білими плафонами у бронзовому корпусі представлена у 3-х комплектаціях: 3, 6 та 8 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | 91063 AB+WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 2 925 ₴




