Золотий світильник з квітковим узором на плафоні

- Нет в наличии
- Код: 6368/1A GD+WT
415 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у золотому металевому корпусі виконаний у флористичних мотивах. Скляний матовий плафон світильника оздоблений квітковим узором. Діаметр плафона - 12 см. Загальна висота світильника - 32 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 32 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Напівпрозорий з візерунком |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 415 ₴






