Хромована люстра на 2 графітових плафони із вм'ятинами

- Нет в наличии
- Код: 2299/2 CH+GR
615 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра у хромованому металевому корпусі, оснащена двома графітовими плафонами, кожен розміром 13х13 см. Плафони виготовлені зі скла, мають круглу форму та вм'ятини, які надають люстрі сучасного та стильного вигляду. Елегантними акцентами на цій моделі є фурнітура із прозорого каміння. Висота люстри становить 26 см, довжина – 50 см, ширина – 15 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром+графітове скло та золотий+янтарне скло) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 2299 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 615 ₴




