Золотий світильник на 1 янтарний плафон із вм'ятинами

- Нет в наличии
- Код: 2299/1B GD+AM
395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у золотому металевому корпусі, оснащений янтарним плафоном, розміром 13х13 см. Плафон виготовлений зі скла, має круглу форму та вм'ятини, які надають йому сучасного та стильного вигляду. Елегантними акцентами на цій моделі є фурнітура із прозорого каміння. Висота світильника становить 26 см, діаметр – 13 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром+графітове скло та золотий+янтарне скло) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х3 см |
| Серия | 2299 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 395 ₴





