Стельова люстра в білому корпусі на 4 плафони

- В наличии
- Код: 126/4 WT
1 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель виділяється своїми витонченими подвійними плафонами: зовнішній - прозорий із декором лінії-хвилі та внутрішній - матовий. Корпус виконаний із металу і гармонійно доповнений хромованою фурнітурою. Ця модель люстри представлена у двох кольорах корпусу (білий та чорний) та у двох комплектаціях - на 2 та 4 плафони.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 34 см |
| Розмір плафона | 15х11 см |
| Розмір стельової основи | 34х9х2 см |
| Серия | 126/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 37 |
- Цена: 1 945 ₴




