Срібна стельова люстра із білими плафонами

- В наличии
- Код: 91066/6
1 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра у металевому корпусі кольору хром на 6 білих плафонів (розмір плафону 14х8 см) Висота люстри - 15 см, діаметр - 55 см. Ця люстра буде чудовим виблром для кімнат з невисокою стелею.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 14х8 см |
| Розмір стельової основи | 20х6 см |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 1 955 ₴







