Бра в чорному корпусі на 1 подвійний плафон

- В наличии
- Код: 51098/1
675 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра з відкритим подвійним плафоном (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 19 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Серия | 51098 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14 |
- Цена: 675 ₴






