Стельова люстра в чорному корпусі на 5 подвійних плафонів

- В наличии
- Код: 51098/5
3 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра з відкритими подвійними плафонами (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою. Модель доступна на 2, 3, 4, 5 плафонів та бра з одним плафоном.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 28 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір стельової основи | 17х10х2 см |
| Серия | 51098 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 275 ₴




