Стельова люстра з кругом в чорному корпусі на 5 плафонів

- В наличии
- Код: 51925/5B
2 005 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус люстри - метал чорного кольору із фурнітурою сатин. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 3 та 5 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 25 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 51925 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 2 005 ₴






