Підвісний світильник з прозорим видовженим плафоном

- В наличии
- Код: AA359/150
2 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус світильника виконаний із металу чорного кольору в поєднанні із прозорим скляним плафоном. Висота світильника регулюється від 50 до 200 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30х15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 31х16х51 см |
| Серия | AA 359 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 185 ₴







