Розкішна підвісна кругла люстра з підвісами у вигляді ланцюжків

-15%
- В наличии
- Код: Md6011-600 GD
13 385 ₴
11 377,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна підвісна люстра з унікальним круглим корпусом та підвісами у вигляді ланцюжків. Люстра виконана із високоякісного алюмінію золотого кольору. Є можливість регулювати висоту люстри від 75 до 180 см (з ланцюжками). Висота корпуса 45 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 60х60х40 см |
| Серия | Md 6011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 11 377,20 ₴










