Настінний світильник із натурального рожевого пірʼя

- В наличии
- Код: WJU83 PK
2 415 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник із натурального рожевого пірʼя - елегантна модель бра, що чудово доповнить інтерєр як спальні так і зали.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Высота | 27 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 25 |
| Цвет плафона | Розовый |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 28х28х15 см |
| Серия | AS 136 PK |
| Тип крепежа | Планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 2 415 ₴





