Сучасний лінійний латунний бра у стилі Постмодерн

- В наличии
- Код: WBM48/1
4 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний лінійний бра у стилі Постмодерн. Корпус виконаний з металу кольору латунь. Особливістю даної моделі є прозорі плафон з цукровим напиленням та декоративні кульки. Висота бра - 53 см, ширина - 15 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.15 |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Длина | 53 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | прозорий з напиленням |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 42х26х20 см |
| Серия | BM 48 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 4 565 ₴








