Дизайнерська люстра Calypso на 6 плафонів

- В наличии
- Код: BM48/6
14 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра Calypso в корпусі латунь із скляними плафонами з "цукровим" напиленням. Модель представлена у двох варіантах: на 6 та 8 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | прозорий з напиленням |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Минимальная высота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір упаковки | 58х45х33 см |
| Серия | BM 48 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 14 285 ₴







