Мінімалістичний настінний латунний світильник-бра

- Нет в наличии
- Код: C8464/1N AB
1 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний настінний світильник-бра з регулюючим механізмом в латунному металевому корпусі. Особливість: може слугувати як настінний світильник-бра, так і стельовий. Розмір спота-плафона - 12х6 см. Максимальний відступ від стіни 20 см. Цоколь E27 на 1 лампу (вміщається 6 Вт).
| Основные | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Латунь |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 10 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Серия | C 8464 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Розмір плафона | 12х6 см |
- Цена: 1 165 ₴




