Мінімалістичний настінний світильник-бра чорного кольору

- Нет в наличии
- Код: C8464/1N BK
695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний настінний світильник-бра з регулюючим механізмом в чорному металевому корпусі. Особливість: може слугувати як настінний світильник-бра, так і стельовий. Розмір спота-плафона - 12х6 см. Максимальний відступ від стіни 20 см. Цоколь E27 на 1 лампу (вміщається 6 Вт).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серия | C 8464 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 695 ₴








