Люстра із вбудованими світлодіодами на 15 плафонів

- Нет в наличии
- Код: AOC19/15 AB LED
6 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра в корпусі метал кольору латунь з прозорими плафонами, всередині яких вбудовані світлодіоди Люстра доступна на 9, 12 або 15 плафонів Потужність люстри: 9 плафонів - 18 Вт 12 плафонів - 24 Вт 15 плафонів - 30 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 15 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 30w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 65х51х45 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | K 26 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 100 |
- Цена: 6 345 ₴


