Люстра Лофт у білому корпусі форми плетена куля

-10%
- В наличии
- Код: 160/3 WT AM/GR
2 675 ₴
2 407,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 45х45 см. Плафони 3 шт - янтарне або графітове скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 41х41х43 см |
| Серия | 160/3 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 2 407,50 ₴








