Люстра Лофт у білому з позолотою корпусі форми плетена сфера

- В наличии
- Код: 12575/4
2 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 45х45 см. Плафони 4 шт - янтарне скло, розміром 15х10 см. Висота люстри регулюється.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 55 |
| Цвет корпуса | Білий з позолотою |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 47х44х44 см |
| Серия | 12575 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 2 145 ₴







