Підвісний світильник NATAN

-10%
- В наличии
- Код: Zl1341
975 ₴
877,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в чорному металевому корпусі із фурнітурою в кольорі латунь. Неймовірний вигляд світильнику надає подвійний плафон, діаметром 13 см. В комплекті до світильника йде кріплення на один плафон, також можна розміщувати декілька світильників на одному стельовому кріпленні (на 2,3 світильника). Довжина корпусу 26 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 26 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | Zl 1341 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 877,50 ₴










