Люстра в чорному корпусі з плафоном янтар або графіт

- В наличии
- Код: 11870/1 BK
1 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в чорному корпусі з плафоном янтар або графіт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графітовий |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 11870 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 1 595 ₴





