Дизайнерський підвіс-метелик Divinare Letizia

- Нет в наличии
- Код: 6308 S GD
2 725 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвіс-метелик Divinare Letizia це вишукане джерело додаткового освітлення в інтерєрі. Висота регулюється завдяки кабелю. Загальний розмір корпусу світильника 20х17 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Світлова температура | 3500К |
| Серия | CA 02 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 17 |
- Цена: 2 725 ₴









