Підвісна люстра-кільце на 14 плафонів d 80

- Нет в наличии
- Код: G336/14 BK
9 075 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра-кільце у двох діаметрах в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами. Висота люстри регулюється. В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт. Діаметр 60 см - 10 плафонів Діаметр 80 см - 14 плафонів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 6.4 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 14 |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір упаковки | 68х68х20 см |
| Серия | G 336 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 9 075 ₴





