Стельова люстра в сучасному стилі на 8 плафонів

- В наличии
- Код: K166/8
3 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова модель люстри у сучасному стилі в корпусі білого кольору із плафонами в кольорі графіт, одразу приверне увагу. Завдяки рухомому механізму на корпусі можна змінювати положення ріжків. Модель представлена у двох варіантах комплектації: на 6 та 8 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 75 см |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | K 166 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 3 375 ₴




