Дизайнерський підвісний золотий світильник Tori

- В наличии
- Код: J069 BK+GD
2 335 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвісний світильник Tori в корпусі метал золотистого кольору Розмір корпусу 35х15 см. Висота регулюється.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 40 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 36х16х41 см |
| Серия | J 068 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 335 ₴




