Сучасна стельова люстра в чорному корпусі на 5 плафонів

- В наличии
- Код: 91069/5 BK
1 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра з скляними круглими плафонами. Завдяки якісному графітовому плафону світло розсіюється рівномірно та має приємний вигляд. Діаметр люстри 70 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 9.1 |
| Высота | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 75х30х39 см |
| Серия | 91069 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 1 795 ₴





