Сучасна люстра в чорному корпусі на 2 графітових плафони

- В наличии
- Код: 11585/2D
945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус люстри - метал чорного кольору. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 2 та 3 графітових плафони.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 27 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | 11585 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 945 ₴







