Люстра видовжена в чорному корпусі з білими плафонами

- Нет в наличии
- Код: YG91L/6 BK+WT
4 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра видовжена в чорному металевому корпусі із золотою фурнітурою. Ця модель люстри представлена у трьох кольорах скляного плафона: білий матовий, графітовий та прозорий. Висота люстри регулюється, мінімальна висота оптимпльно до 40 см. Довжина корпусу 110 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 25 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 25х6х2 см |
| Серия | yg 91 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 110 |
- Цена: 4 395 ₴








