Регулюючий підвісний світильник в хромовому корпусі на 2 лампочки з чорним обводком

-20%
- В наличии
- Код: YG88/2 CH+BK
3 215 ₴
2 572 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регулюючий підвісний світильник в хромовому корпусі на дві лампочки. Білий матовий плафон діаметром 15 см. Металева пластина діаметром 33 см. Довжина від 50 см до 90 см (регулюючий механізм). Дана модель представлена у двох кольорах обводка: білому та чорному.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | YG 88 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 2 572 ₴





