Підвіс дизайнерський регульований

-15%
- В наличии
- Код: MJ88/1
3 875 ₴
3 293,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс дизайнерський в чорному металевому корпусі в поєднанні із латунними вставками. Регулюється завдяки додатковим стійкам 40 см/30 см/20 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 147 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 43х26х21 см |
| Серия | MJ 88 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 3 293,75 ₴






