Дизайнерська люстра-планка із спотами

- Нет в наличии
- Код: MJ69L
7 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра-планка в чорному металевому корпусі із спотами в кольорі латунь. Дана модель люстри представлена на 6 спотів-плафонів з цоколем GU10. Довжина дюстри - 100 см. Розмір планки-основи - 45х5х4 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Латунь |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.1 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 15х6 см |
| Розмір упаковки | 105х33х11 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 7 875 ₴





