Кругла люстра Empire Aqua в золотистому корпусі

- Нет в наличии
- Код: MD5011-600 GD
9 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кругла люстра Empire Aqua в золотистому корпусі у двох розмірах, діаметром: 60 та 80 см. Корпус прикрашають скляні видовжені підвіси 25 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 11 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Серия | MD 5011 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 525 ₴





