Світильник Rain pendant

- Нет в наличии
- Код: AG07/3
5 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник з об’ємним плафоном кольору графіт з ефектом мокрого скла. Діаметр корпусу 40 см, висота 20 см. Висота люстри регулюється завдяки кабелю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 125 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 5 495 ₴





