Мінімалістичне латунне бра

- Нет в наличии
- Код: WDE16/3
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістична трилогія з унікального, подвійного плафону, що розмістились на латунній металоконструкції з трьох лінійних паличок. Зовнішнє скло прозоре, всередині «цукровий» плафон виготовлений за спеціальною технологією.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.75 |
| Высота | 75 |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 69х23х23 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 22 |
- Цена: 3 995 ₴







