Дизайнерський латунний підвіс подвійний круг з гнучкою LED стрічкою

- В наличии
- Код: Mj60/2
5 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний підвіс складається з круглого подвійного корпусу, в якому поєднуються латунні металеві вставки та світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у корпусі двох кілець діаметром 25 см, загальною висотою корпусу 50 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Высота | 50 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Мощность, Вт | 28 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 55х31х31 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | Mj 60 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25 |
- Цена: 5 565 ₴





