Дизайнерська люстра DRUSA

-30%
- В наличии
- Код: MJ82-600 WT
15 005 ₴
10 503,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Drusa - це люстра натхненна горою діамантів. Завдяки нескінченним хроматичним відтінкам вона приносить свіже, модне відчуття в будь-який простір. Ця люстра створює гармонію між світлом та формами. Корпус виготовлений з якісного пластику білого або золотого кольору. На корпусі вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.4 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 66х66х33 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 503,50 ₴








