Підвісний світильник на 4 підвіси в корпусі хром

- Нет в наличии
- Код: M219/4 CH
13 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник, який створений з гнучких дисків з металу Після розправлення та моделювання пластин, срібні або золоті диски випромінюють м’яке мерехтливе сяйво
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 120 см |
| Розмір упаковки | 112х31х18 см |
| Серия | MD 9219 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 13 895 ₴



