Сучасна люстра з подвійним плафоном на 8 ламп

- Нет в наличии
- Код: AOC18/8
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра з подвійним плафоном у корпусі чорного кольору з фурнітурою латунь. Модель доступна на 4, 6 та 8 плафонів. Рекомендуємо на площу 20 м кВ (без додаткових джерел світла).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 26 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 60х47х20 см |
| Серия | AOC 18 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 3 995 ₴



