Креативний підвісний світильник у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: DE7C
2 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайно сучасний підвісний світильник у креативному корпусі. Модель доступна у двох розмірах та двох кольорах корпусу.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 25 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Высота | 30 |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 41х41х41 см |
| Серия | DE 7C |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 525 ₴





