Стельова люстра у чорному каркасі з матовими плафонами на 6 ламп

- В наличии
- Код: AOC13/6 White Matte
4 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістична люстра в корпусі метал чорного кольору із фурнітурою латунь на 4 матових плафона. Оптимальна лампочка за розміром плафону максимальної потужності 6Вт. Рекомендуємо на площу до 12 м кВ (без додаткових джерел світла).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 30 |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 61х53х20 см |
| Серия | AOC 13 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 4 185 ₴


